هفت کاربرد پوزیشن «زن روی مرد»

 

کاربرد اول: وقتی زن نیاز دارد پشت فرمان بنشیند

خانم هایی هستند که در تجربه ارگاسم قلق خاصی دارند. دخول باید ریتم و عمق خاصی داشته باشد تا به نقطه اوج برسند و این را ممکن است همسرشان نتواند دقیق اجرا کند. هیچ عیبی ندارد. من گاهی به مراجعانم می گویم فکر کنید آلت همسرتان یک جور اسباب بازی جنسی است. اگر زنی بلد باشد چطور بازی کند که لذت ببرد، اقلا نصف مساله حل شده.

 

کاربرد دوم: وقتی زن نیاز دارد به تحریک کلیتوریس

تحریک کلیتوریس در این پوزیشن و پوزیشن میشنری به بهترین شکل اتفاق می افتد. برای خانم هایی که ارگاسم را با تحریک کلیتوریس تجربه می کنند نه صرفا با نزدیکی (و سه چهارم خانمها این طورند) ایده آل است. خانم هایی که تحریک کلیتورال برایشان مهم است، با خم شدن به جلو و گذاشتن دست ها به لبه تخت، در بالای سر مرد، می توانند تحریک بیشتری دریافت کنند. ده واقعیت درباره کلیتوریس که حتما باید بدانید!

 

کاربرد سوم: وقتی مرد زودانزال است

در این پوزیشن، مرد نیاز ندارد عضلات کف لگن را منقبض کند. (کاری که در پوزیشن میشنری یعنی مرد روی زن، مرتب باید انجام بدهد چون حرکت لگن به عهده اوست) و ثابت شده که ریلکس کردن عضلات کف لگن، انزال را به تاخیر می اندازد. پس این پوزیشن می تواند به مرد کمک کند انزالش را به تاخیر بیندازد. (برای اینکه بفهمید انقباض عضلات کف لگن یعنی چه، یادتان بیاید وقتی می خواهید جلوی ادرارتان را بگیرید، چه می کنید)

 

کاربرد چهارم: وقتی مرد دچار مشکلات اسکلتی است

بعضی آقایان بعد از رابطه زناشویی گرفتار کمردرد و دست درد و پادرد می شوند. این درست که رابطه زناشویی کالری زیادی نمی سوزاند، اما به عضلات و مفاصل استرس وارد می کند؛ مخصوصا اگر طولانی باشد. زوجها معمولا با تجربه خودشان می توانند بفهمند کدام پوزیشن  استرس کمتری به اندام هایشان وارد می کند. طبیعتا راحت ترین پوزیشن برای مردی که در مهره های کمری یا حتی گردنی دچار مشکل است، همین است.

 

کاربرد پنجم: وقتی زن باردار است یا تازه زایمان کرده

در سه ماهه آخر، یکی از پوزیشن های ایده آل برای رابطه زناشویی در بارداری است که فشاری به شکم وارد نمی کند. در چند هفته اول بعد از زایمان هم پیشنهاد می کنیم همین پوزیشن استفاده شود. این مطلب را بخوانید.

 

کاربرد ششم: وقتی تحریک دیپ اسپات مطلوب است

اگر آلت مرد خیلی بلند نباشد که باعث درد شود و اگر برای زن تحریک Deep-spot لذت بخش باشد، با خم شدن به عقب و دست ها را از عقب تکیه گاه بدن قرار دادن، در این پوزیشن زن می تواند تحریک بیشتری در دیپ اسپات (بن بست میان دهانه رحم و انتهای واژن) دریافت کند.

 

کاربرد هفتم: وقتی چشمها بیشتر لذت می برند

در پورنوگرافی خیلی از این پوزیشن استفاده می شود چون نماهای کاملی از بدن زن در این پوزیشن قابل نمایش است. برای مردانی که تحریک دیداری در برانگیختگی آنها مهم است هم این پوزیشن (و برعکس آن، یعنی وقتی زن از پشت روی مرد می نشیند) به کار می آید.

 

 

این پرسش و پاسخ ها را هم نگاه کنید:

 

 سپاس از همراهی شما! مشتاق هستیم نظر شما را درباره این مطلب بدانیم. اگر عضو سایت نیستید اینجا ثبت نام کنید.

*پس از عضویت برای ارسال دیدگاه از منوی ورود به سایت وارد شوید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید