دیر انزالی

شوهرم دیر انزال می شود و من عذاب می کشم!

شوهرم میل جنسی زیادی دارد ولی ارضا نمی شود. حس جنسی اش نسبت به من خیلی کم است. این موضوع واقعا رابطه ما را سرد کرده. چه کار کنم؟

 

پاسخ:

اینکه همسر شما دیر ارگاسم می شود، لزوما به معنای اینکه حس جنسی کمی نسبت به شما دارد نیست. البته شما از یک طرف گفتید که همسرتان میل جنسی زیادی دارد و از طرف دیگر گفتید که حسش نسبت به شما کم است. این را از کجا فهمیدید؟ صرفا به خاطر اینکه در رابطه با شما دیر ارگاسم می شود؟ و در آخر هم گفتید که این موضوع رابطه‌ ما را سرد کرده و من متوجه نمی شوم دقیقا کدام موضوع؟

 

حدس من این است که مساله شما همان دیر انزالی همسرتان است که باعث آزار شما هم می شود. احتمالا بعد از مدتی گرفتار خشکی واژن می شوید و ادامه نزدیکی برای شما همراه درد و ناراحتی است.

 

دو توصیه به شما دارم:

 

اولا، من از سوال شما این طور می‌فهمم که شما درباره این موضوعات با همسرتان خیلی صحبت نکردید و فقط تصورات خودتان را که خیلی هم دقیق نیستند، دارید بیان می‌کنید. پس اولین توصیه من این است که با همسرتان، در فضایی صمیمانه و محترمانه، مثل یک رفیق، نه مثل یک بازپرس، با ادبیاتی رسمی و به دور از شوخی و خنده، صحبت کنید و بپرسید که از نظر او مشکل کجاست؟ و بعد درباره تکنیک هایی که توضیح می دهم در ادامه، با ایشان صحبت کنید.

 

ثانیا، تکنیک های ساده ای وجود دارد برای اوقاتی که شوهر دیر به ارگاسم می رسد و ادامه نزدیکی برای زن ناراحت کننده است:

 

۱- هر وقت احساس کردید واژن خشک شده و ادامه نزدیکی دشوار است، همسرتان باید نزدیکی را متوقف کند و به فضای معاشقه برگردید. در فضای معاشقه می توانید از طریق اورال یا با دست، همسرتان را تحریک کنید. چند دقیقه بعد، دوباره غدد بارتولن واژن را لغزنده کرده اند و نزدیکی می تواند ادامه پیدا کند.

 

 ۲- اگر حتی با وجود تکنیک start-stop بالا، لغزندگی لازم به وجود نیامده بود، از ژل استفاده کنید. نکته مهم این است که ژل را فقط در این مورد باید به کار برد و نه از ابتدای نزدیکی. در ابتدای نزدیکی، فقط باید با معاشقه و به صورت طبیعی لغزندگی را ایجاد کرد.

 

۳- اگر به هر ترتیب، دلتان نمی خواست نزدیکی ادامه پیدا کند، همسرتان باید بپذیرد با تحریک اورال یا با دست شما، یا نهایتا با دست خودش، خودش را به ارگاسم برساند. این مطالب را بخوانید.

 

این پرسش و پاسخ ها را هم نگاه کنید: